piatok 15. mája 2015

Hloubkové strojové čištění koberců

Při nákupech v moderních obchodních centrech mě udivuje nejen obrovský sortiment nabízených produktů a výrobků, ale i velikost ploch podlahových krytin a koberců. Svědčí to o kvalitě estetického vnímání a potřebě vytvářet lidem útulné a čisté prostředí, kam se budou rádi vracet.

Rovněž reprezentační a kancelářské prostory firem skýtají komfort, který přináší velké nároky na údržbu a úklid.

Již více jak 20 let působí na našem trhu úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která získala respekt a renomé a to díky metodě hloubkového strojového čištění koberců - to přináší skutečnou kvalitu čištění, včetně desinfekčních účinků odstraňujících nepříjemné roztoče, alergeny a pachy.

Hloubkové strojové čištění koberců
Hloubkové strojové čištění koberců

Hloubkové strojové čištění koberců

Vzhledem k tomu, že pro firmu je prvořadým krédem kvalita poskytovaných služeb, zcela zavrhla levnější metodu extrakčního čištění koberců, a to zcela jednoznačně pro evidentní rozdíl v kvalitě čištění. Svou technologií hloubkového strojového čištění zaručuje, že žádná jiná firma Vám neposkytne lepší výsledky... Samozřejmě je nutno vzít do úvahy, že i životnost koberců je závislá na pravidelnosti čištění a používání dezinfekce, to zákonitě životnost koberců prodlužuje.

Byť se zdá, že tato firemní metoda je dražší, nenechme se mýlit. Kvalita, kterou firma zaručuje je vykoupena daleko větší pracností a časovou náročností. Ale pro svou kvalitu a účinnost si úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. jednoznačně vybrala tento směr pro spokojenost svých zákazníků.
Služby úklidové firmy jsou plně k dispozici i pro majitelé rodinných domů i menších objektů. Případní zájemci neváhejte kontaktovat firmu na e-mailové adrese : centrala@a-servislipka.cz  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára