piatok 28. augusta 2015

Technologie hloubkového strojového čištění koberců

Hloubkové strojové čištění koberců je jednou z úklidových specializací úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou  jako jedná z mála renomovaných firem provádí se skutečně výraznou efektivitou. Svědčí o tom spokojenost zákazníků a stále se zvyšující počet nových klientů.
Tato společnost je známá svým profesionálním přístupem, pro kterou je prvotřídní kvalita nosným pilířem jejich úklidových služeb.Vlastními zkušenostmi prověřená a zdokonalená technologie čištění koberců dosáhla takové úrovně, že sebevědomě svým klientům zdůrazňuje, že není na našem trhu (ani zahraničním, kde s úspěchem rovněž působí) úklidová společnost, která by dokázala koberce lépe vyčistit než oni...
I ve svých dávných počátcích tato firma prováděla čištění koberců tzv. extrakční metodou, kterou mimochodem do dneška provádí převážná většina úklidových firem. A právě vlastní zjištění základních nedostatků v kvalitě provedení touto metodou, vedlo společnost k rychlému opuštění této nedokonalé technologie. Extrakční metoda je sice relativně levnější, ale hloubkovému strojovému čištění nemůže ani v nejmenším konkurovat a každý zákazník, který si touto prověřenou firemní technologií nechal koberec vyčistit, poznal okamžitě zásadní kvalitativní rozdíl.

Technologie hloubkového strojového čištění koberců
Technologie hloubkového strojového čištění koberců

Technologie hloubkového strojového čištění koberců

Extrakční technologie čištění svým jednoduchým strojovým vybavením a požíváním levných čistících prostředků nedokáže vpravit čistící složku do hloubky struktury koberce, což zákonitě způsobí nedokonalé vyčištění a závěrečným výsledkem jsou špinavé a nevzhledné fleky na takto "vyčištěném" a navíc mokrém koberci...
Vlastní nespokojenost s kvalitou takto prováděné služby vedla úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. k velmi rychlému přechodu k již zmiňované technologii strojového hloubkového čištění. V první moment může klientovi připadnout, že je tato technologie dražší, ale velmi rychle si spočítá, že kromě špičkové kvality provedení je tu ještě druhý velmi důležitý aspekt, a tím je důkladná dezinfekce, zničení všech alergenů, roztočů a zápachů. Tato efektivní a účinná metoda je navíc velmi šetrná k celé struktuře koberce a výrazně tak prodlužuje jeho životnost.
Výrazný úspěch v této činnosti způsobuje právě využití vlastního velmi výkonného strojového vybavení, které jako jediné dokáže proniknout do hloubky struktury koberců a stejně výkonných vysavačů, které dokáží spolehlivě odsát veškeré i dlouholeté nečistoty uvolněné použitím účinných a nejkvalitnějších značkových přípravků firmy Bosch RTS. To vše ještě umocňují odborně velmi zdatní a spolehliví vlastní zaměstnanci této firmy.
Podrobné informace případní zákazníci získají na e-mailové adrese : centrala@a-servislipka.cz . 
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára